ul. Fabryczna 3 18-300 Zambrów tel: 86 271-48-31 271-22-10 fax: 86 271-21-17

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Łomży

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Łomży  dnia 3 kwietnia 2007 r.
w sprawie powołania Powiatowej Komisji Wyborczej w Zambrowie, właściwej do przeprowadzenia wyborów do Sejmiku Województwa Podlaskiego, zarządzonych na dzień 20 maja 2007 roku

Komunikat Komisarza Wyborczego w Łomży

KOMUNIKAT KOMISARZA WYBORCZEGO W ŁOMŻY I DYREKTORA DELEGATURY KRAJOWEGO BIURA WYBORCZEGO z dnia 3 kwietnia 2007 r.
 
w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmiku Województwa Podlaskiego. 

Dzień otwarty w urzędzie skarbowym

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Zambrowie informuje, że sobota, 14 kwietnia 2007 roku jest
„Dniem otwartym w urzędach skarbowych". W tym dniu możemy pokazać wszystkim zainteresowanym jak działa urząd skarbowy, czym się na co dzień zajmuje i co robią pracownicy Urzędu, żeby ułatwić podatnikom załatwianie ich spraw.
W związku z tym, uprzejmie zapraszamy w godz. 9 – 13 wszystkich chętnych do odwiedzenia Urzędu Skarbowego w Zambrowie.

Druga rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

Mieszkańcy Zambrowa ponownie połączyli się we wspólnej refleksji nad znaczeniem pontyfikatu Papieża Jana Pawła II w ich życiu, myślami przenieśli się też do wydarzeń sprzed dwóch lat. W poniedziałek, 2 kwietnia 2007 r., przypadła druga rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II (1920-2005).

Informacja o wynikach naboru

Informacja o wynikach naboru
Urząd Miasta Zambrów
ul. Fabryczna 3 18-300 Zambrów
stanowisko urzędnicze: inspektor w Wydziale Organizacyjnym

Festiwal Promocji Miast Polskich

Trzy osoby z Urzędu Miasta Zambrów (Ewa Glińska, Karolina Brutkowska, Barbara Zawistowska) wezmą udział w Festiwalu Promocji Miast Polskich, który odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia br. w Warszawie. Jest to I edycja tego typu przedsięwzięcia, którego tematem przewodnim jest zapoznanie pracowników urzędów miast w Polsce ze strategicznym podejściem do planowania i realizacji działań promocyjnych dedykowanych budowaniu wizerunku miejsca. Udział w Festiwalu jest bezpłatny.

Zaproszenie do składania ofert

W związku z rozpoczęciem prac nad III etapem realizacji Zambrowskiego Parku Przemysłowego w obiekcie po PPB „Zamtex” S.A. zlokalizowanym przy ul. Legionowej, uprzejmie informujemy o możliwości składania ofert na wynajem powierzchni pod działalność gospodarczą.

Uczniowie znajdują swoich Mistrzów

„Dostaliśmy niepowtarzalną szansę” – cieszą się uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 „Grota” w Zambrowie, którzy uczestniczyli w pierwszej turze programu „Uczniowie znajdują swoich Mistrzów”. Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie wraz z Radą Pedagogiczną nawiązali współpracę z Firmą STALGAST, która początkowo polegała na organizacji pokazów kulinarnych przez smakosza i pracownika firmy STALGAST - Carlosa Gonzaleza Tejerę. Pan Carlos tak bardzo zaangażował się we współpracę, iż postanowił przekonać prezes firmy Bogdanę Kotecką o dofinansowanie profesjonalnych praktyk zawodowych dla uczniów ZS nr 1 z Zambrowa u najbardziej cenionych Mistrzów gastronomii w Polsce i w Europie.

60 lat Liceum Ogólnokształcącego w Zambrowie!

3 września 1945 r. powstało Prywatne Gimnazjum Ogólnokształcące w Zambrowie. Rok później szkoła zmieniła nazwę na Państwowe Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące. W 1948 r., w związku z reformą szkolnictwa, nazwa została zmieniona na Liceum Ogólnokształcące. W 1966 roku Liceum Ogólnokształcące otrzymało imię Manifestu Lipcowego PKWN. Dopiero w szkolnym referendum w 1995 roku na patrona szkoły wybrano Stanisława Konarskiego, w tym samym też roku odbyła się uroczystość nadania szkole imienia Stanisława Konarskiego i wręczenia szkole sztandaru. W 2002 roku szkoła zmieniła nazwę na I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego.

Stypendia szkolne

Informuje, iż dnia 26 marca 2007 roku, Urząd Miasta Zambrów otrzymał I transzę środków finansowych na pomoc materialną o charakterze socjalnym dla uczniów w okresie styczeń- czerwiec 2007r. Kwota nie uległa zmianie - wynosi 112 zł miesięcznie dla każdego ucznia, mającego przyznane stypendium szkolne.
Dokumenty potwierdzające wydatki (faktury, rachunki) należy składać w terminie do 10 kwietnia 2007 roku, zaś zwrot kosztów poniesionych na edukację w ramach przyznanego stypendium nastąpi w dn. 25-27 kwiecień 2007r.

Konkurs na slogan reklamowy miasta Zambrów

{ mosthickbox : images/stories/aktualnosci/zambrow1.jpg , Tomannsboliger 6, 0, images/stories/aktualnosci/thumbnails/thumb_zambrow1.jpg, gallery } Burmistrz Miasta Zambrów zaprasza wszystkich mieszkańców oraz sympatyków Zambrowa do wzięcia udziału w konkursie na slogan reklamowy miasta. Slogan reklamowy Zambrowa powinien tworzyć wizję miejscowości, odzwierciedlać jej duszę, a także kreować entuzjazm i swoisty rozmach. Najlepsze hasło reklamowe – wyłonione w drodze konkursu – będzie wykorzystywane we wszystkich materiałach promocyjnych miasta Zambrów. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę w formie bonu o wartości 400 złotych na zakupy w zambrowskiej księgarni. { mosthickbox : images/stories/aktualnosci/zambrow2.jpg , Tomannsboliger 6, 0, images/stories/aktualnosci/thumbnails/thumb_zambrow2.jpg, gallery } Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z konkursem można otrzymać drogą mailową wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 086 271 22 10. w 37 w godzinach 7.30-15.30 lub pod numerem komórkowym 608 440 312.
Regulamin konkursu znajduje się poniżej.